Pontosan mi érhető el a Kattanjki Klub különböző csomagjaiban?

Pontosan mi érhető el a Kattanjki Klub különböző tagsági szintjein az előfizetéssel? Összeszedtük egy áttekinthető táblázatba!

Kattanjki Klub online tanfolyamok listája

A jelenleg elérhető kurzusokat és a hozzájuk tartozó leckéket ITT tudod böngészni.

Melyik csomagot válaszd?

• A Pillanatvadász csomagot teljesen kezdő vagy újrakezdő fotósoknak ajánljuk, akár hobbi, akár később a hivatásos fotózás a cél.
  • A Képvarázsló csomagot hivatásos, illetve a hobbijukat mesteri szinten művelni kívánó középhaladó és haladó fotósoknak javasoljuk.
  • A Fénymester csomagot kifejezetten hivatásos fotósoknak ajánljuk, akik szeretnék beindítani vagy fejleszteni a vállalkozásukat.

Csomagváltásra a klub keretein belül bármikor van lehetőséged! Havi előfizetésről évesre szintén tudsz váltani.

Ne feledd, ha éppen nincs nyitva a Klub, akkor is van lehetőséged jelentkezni a nyitási értesítőre, így időben értesülhetsz a következő csatlakozási időszakról.