Mező Blanka: “A Kattanjki Klubhoz az első nyitáskor csatlakoztam és még biztosan jó darabig maradok”

Köszönjük Blanka bemutatkozását, és azt, hogy egyik alapítótagja a Kattanjki Klubnak!

Szeretnél te is ehhez a közösséghez tartozni? Ha éppen nem vagyunk nyitva, megéri feliratkozni a várólistára, mert azonnal szólunk, ha nyitnak a kapuk. 👉 kattanjki-klub.hu

“Tavaly nyáron hirtelen felindulásból vásároltam egy fényképezőgépet, majd a fotós videókat böngészve találtam rá Ingridre és a facebookos közösségre.

Mivel elég türelmetlen típus vagyok, gyorsan meg is vásároltam a Lightroom Mastery-t és tanulásban azóta sincs megállás – már amennyire ez két pici gyerkőc mellett lehetséges.

Elsősorban családokat fotózok, ez az, ami a legközelebb áll a szívemhez, de a portréfotózásban is igyekszem fejlődni és kipróbálni mi az, ami még érdekel, miközben keresem a saját stílusom.

A Kattanjki Klubhoz az első nyitáskor csatlakoztam és még biztosan jó darabig maradok, remélhetőleg hamarosan szintet lépve.”

Kövesd Blankát Facebookon

Mező Blanka, a szülő-gyerek kihívás nyertese a Kattanjki Klubban