Karácsonyi fotózás otthon

Szeretnél az otthonodban tökéletes karácsonyi fotókat készíteni? Ebben az ingyenes kurzusban ehhez kapsz rengeteg inspirációt és gyakorlati tanácsot.

Az online tanfolyam anyagát alapítónk, Ihász Ingrid ingyenes anyagaiból állítottuk össze. A Kattanjki Klubtagsággal elérhető kurzusok azonban olyan leckékből állnak, amelyek nem érhetők el nyilvánosan az interneten. A fotós kurzusokat kifejezetten a klub számára forgattuk és azok exkluzívan csak a klubtagok számára érhetők el.

Ha még nem vagy tag, ezzel a kurzussal kapsz egy kis betekintést abba, hogy hogyan is működik a klub és mire számíthatsz, ha belépsz hozzánk.

Mit ad neked a Kattanjki Klub?

• Havonta frissülő videós tananyagok, fotós mesterkurzusok, hogy lélegzetelállító képeket készíthess.
  • Személyre szabott visszajelzés házi feladatokkal, képértékelésekkel és egyéb élő adásokkal, hogy folyamatosan fejlődj.
  • Támogató online közösség (előfizetői csoport) és személyes találkozók, hogy kapcsolódhass és barátokra találj.
  • Kedvezmények a Fotoplus jóvoltából (10-30%) és egyéb extrák (ebook, action stb.), amelyek önmagukban visszahozzák az előfizetésed árát.

Ha éppen nem vagyunk nyitva, iratkozz fel a nyitási értesítőre!

Az online tanfolyam résztvevőinek fotói: