INGYENES KIHÍVÁS KEZDŐKNEK

Tanulj fotózni az alapoktól!

Vegyél részt az 1 hetes, ingyenes Kattanjki FotóStart Kihívásban és készíts olyan képeket, amelyektől tátva marad az ismerőseid szája!

5 exkluzív oktatóvideóval és élő képértékeléssel várunk.

A kihívás lezárult.

Tudtad,

hogy ha néhány apró dologra odafigyelsz, akkor azonnal szemet gyönyörködtető fotókat készíthetsz?

Ebben az 1 hetes, ingyenes kihívásban akár teljesen kezdőként is látványos fejlődést érsz el! Végre búcsút mondhatsz a sötét, homályos, rosszul sikerült képeknek.

Sőt még egy 30.000 Ft értékű Fotoplus utalványt vagy 115.000 Ft értékű Kattanjki Klubtagságot is nyerhetsz!

Kattints a gombra az INGYENES jelentkezéshez!

A kihívás indulása 2024. január. 11., már csak:

nap
óra
perc
mp

Kattints a gombra az INGYENES jelentkezéshez!

Amit megtanulhatsz az 1 hét során:

A kihívást képértékelő élő adással zárjuk, így visszajelzést is kaphatsz az általad készített legjobb fotóra!

5 exkluzív oktatóvideó

Visszajelzés élő adásban

Értékes nyeremények

Inspiráló, támogató közösség

A kihívás során olyan azonnal bevethető, gyakorlati tippeket kapsz, amelyekkel tudatosan és sikeresen örökítheted meg a pillanatokat. Legyen a célod akár az emlékőrzés, akár a stressz levezetése, akár az, hogy a környezeted elismerje a fotóidat.

Készíts te is hasonló
fotókat!

Kattanjki Klubtagjaink előtte-utána fotói:

Kattints a gombra az INGYENES jelentkezéshez!

Kitől fogsz tanulni az 1 hetes kihívás során?

Ihász Ingrid,
a Kattanjki Klub alapítója

A fotózásnak köszönhetem, hogy a legszebb pillanatok ma már csak egy kattintásnyira vannak tőlem. Hiszek benne, hogy a te emlékeid, családod és gyermekeid is megérdemlik, hogy méltóképpen örökítsd meg őket! Megtanítjuk neked, hogy hogyan.

A Kattanjki Klub egy közösség és fotótanfolyam elsősorban online formában azoknak a hobbi- és profi fotósoknak, akik a legszebb pillanatokat minőségi fényképeken szeretnék megörökíteni és a fotózással “kattannak ki” a hétköznapokból.

Kattints a gombra az INGYENES jelentkezéshez!

Legyél te a családod és barátaid legjobb fotósa!

Ha csatlakozol az 1 hetes kihíváshoz, azonnal óriási lépést teszel a tudatos fényképezés irányába. Alkoss velünk 1 héten át és zsebeld be a lájkokat!