Kattanjki Klubtalálkozó: esküvői kreatív és glamour fotózással

A legutóbbi klubtalálkozónk is fantasztikusan sikerült, hála a tagjainknak és szervezőtársainknak! Több, mint 80 klubtagunk vett részt ezen az ingyenes eseményen, amelyet a Fotoplus és a Sony Magyarország támogatásával tartottunk meg.

Szeretnél te is hasonló rendezvényeken részt venni? Most nyitva vagyunk, csatlakozz hozzánk!

Egy rövid megnyitó után alapítónk, Ihász Ingrid kerekasztal beszélgetést indított Tungler Andi portré fotográfussal, aki a glamour fotózás rejtelmeibe vezette be a résztvevőket, és a PurePhoto csapatával, Győrfi-Bátori Péter és Farkas Balázs nemzetközi esküvői fotósokkal, akik elárulták az igazán szép páros fotók titkait.

Ezután Tungler Andi és a PurePhoto vezetésével kis csoportokban fotózták a klubtagok a modelleket. A glamour modellünk Gwendella, esküvői modellünk Gál Viktória és Bokor Olivér voltak.

A PurePhoto csapata ilyen csodás felvételek készítését mutatta be:

Tungler Andi pedig ilyen képek megalkotásában segítette a résztvevőket:

A klubtagok a Sony és más gyártók termékeit is kipróbálhatták a rendezvényen.

A visszajelzések alapján mindenki nagyon élvezte az összejövetelt, úgyhogy mi már készülünk a következőre!

Az eseményfotókat Biró Edina, Feil Balázs, Krizmanics Zoltán, Kun-Szabó Anna, Kovács Gábor (Fotoplus) és a PurePhoto csapata készítette.

Szervezők:

Mentorok:

Modellek:

• Páros fotózás – Bokor-Gál Viktória: Instagram (@gal_viktoria) és Bokor Olivér
  • Glamour fotózás – Gwendella: Instagram (@gwendellaa)

Ruha:

Helyszín: