Ilyen volt az 1. Kattanjki Klubtalálkozó

Fantasztikus volt az 1. Kattanjki Klubtalálkozó! Rettentően büszkék vagyunk rá, hogy egy ilyen színvonalú eseményt tudtunk szervezni a Kattanjki Klub tagoknak, akikkel szeptember óta zajlik a közös tanulás és közösségi élet a klubban. Több, mint 400-an vagyunk, amiből közel 80 tagunk tartott velünk ezen az őszi délutánon.

A rövid megnyitó után Schram Andrással az őszinte és hatásos portré titkairól beszélgettünk, majd modelleinkkel, Villányi Klaudiával és Virág Kincsővel a hétköznapi emberek fotózáshoz adtunk tippeket.

A beszélgetéseket követően voltak a közös fotózások kis csoportokban András és Törő Balázs vezetésével.

András fotói:

Balázs fotói:

A résztvevők egyik kedvenc része az volt, hogy a Fotoplus és a Sony jóvoltából rengeteg felszerelést élesben is ki lehetett próbálni. Ilyen alkalom azért ritkán adódik!

A visszajelzések alapján nagyon élvezték a tagok is ezt a “kis” összejövetelt, szóval biztosan fogunk még hasonlót szervezni.

És egy kis belsős infó a végére: legközelebb januárban fogunk kinyitni, szóval érdemes feliratkozni az értesítőre a kattanjki-klub.hu oldalon, ha te még nem vagy tag!

Az eseményfotókat Oravecz Joe, BlackHat Images és Csipkay Ádám, Fotoplus készítette.