KEZDŐ ONLINE FOTÓTANFOLYAM

Használd ki a nyarat és tanulj meg fotózni!

Csatlakozz a Kattanjki Klubhoz Képvarázsló tagsággal, és tanuld meg 3 hónapos interaktív online tanfolyamunkon, hogy hogyan készíthetsz lenyűgöző fotókat!

nap
óra
perc
mp
Kattanjki Klub online fotótanfolyam - Pillanatvadász

A Klub jelenleg zárva van

De ne csüggedj, ha megadod a neved és email címed, azonnal szólunk, ha megnyitnak a kapuk!

Hogyan tanulhatsz a 3 hónapos Pillanatvadász alapozó fotótanfolyamon?

Hogyan tanulhatsz a 3 hónapos Pillanatvadász alapozó fotó-tanfolyamon?

A Pillanatvadász alapozó fotótanfolyam mindent tartalmaz, amire teljesen kezdő vagy újrakezdő fotósként szükséged lehet az induláshoz.

Mindezt előre rögzített videós tananyagok és interaktív élő adások formájában! Lesd meg, milyen fotókat készítettek a tanfolyam korábbi résztvevői:

Mire leszel képes, ha elvégzed a Pillanatvadász alapozó fotótanfolyamot?

A Pillanatvadász alapozó fotótanfolyamon elsajátítod a tudatos fotózás alapjait, hogy igazán kiváló fotókat készíthess, amelyek kivívják a környezeted elismerését.

Vélemények:

Hogyan zajlik az oktatás a Kattanjki Klubban?

A Kattanjki Módszer lényege a tanulás – gyakorlás – visszajelzés hármasa.

A kérdéseidre az előfizetői csoportban és az élő adásokon is választ kaphatsz, így a legtöbbet hozhatod ki a tagságodból.

Miért érdemes
ÉVES tagsággal csatlakozni?

Extrák az éves tagsághoz:

Az ajándékok összértéke 46.000 Ft!

Ajánlott tanulási utad az első egy évben:

Vélemények:

Ki lesz a mentorod a Pillanatvadász alapozó fotótanfolyamon?

Ihász Ingrid - Kattanjki Klub alapító

A fotózásnak köszönhetem, hogy a legszebb pillanatok ma már csak egy kattintásnyira vannak tőlem. Hálás vagyok, hogy fényképeken keresztül emlékezhetek mindarra, amit sosem szeretnék elfelejteni.

Fotós utam 2015-ben kezdődött, azóta pedig nemcsak fotográfus végzettséget szereztem, de számtalan online és személyes tanfolyamon, workshopon fejlesztettem a képességeimet. Volt olyan időszak is az életemben, amikor főállású fotósként dolgoztam. Előadással, oktatással pedig 2006 óta foglalkozom.

Hiszek benne, hogy a te emlékeid, családod és gyermekeid is megérdemlik, hogy méltóképpen örökítsd meg őket! A Kattanjki Klubban személyesen segítek neked, hogy ez így legyen.

De nemcsak ezt adja a fotózás. Kifejezheted magad és alkothatsz a lencsén keresztül. Ahogy felszabadul a kreatív energia, eltűnik minden más, a napi problémák, stressz, szomorúság. Egy kicsit kikattanhatsz a hétköznapokból, hogy feltöltődve térhess vissza. Ebben támogat a Kattanjki Klub.

A képeket látva pedig egyre elégedettebb leszel majd, hogy jó úton jársz, elismerést kapsz a fotóidra és olyan emberek vesznek körül, akik értékelik a fejlődésedet. Ha pedig egyszer úgy döntenél, hogy a fotózás a hivatásod, a fotós vállalkozás elindításához is megkapsz minden segítséget. Erről szól a Kattanjki Klub.

Kiktől tanulhatsz még a Kattanjki Klubban?

A Kattanjki Klubban a folyamatosan frissülő Mesterkurzusok keretében a legkiválóbb hazai fotósoktól tanulhatsz és inspirálódhatsz.

Milyen kurzusokat érsz el a Képvarázsló előfizetéssel?

A Képvarázsló tagsággal a Pillanatvadász és Képvarázsló címkével ellátott online tanfolyamokat egyaránt eléred.

Ingyenes
Fénymester
Képvarázsló

Mit tartalmaz pontosan a Kattanjki Klub Képvarázsló csomagja?