Fotósétán jártunk a Klubtagokkal

Fotósétán jártunk a klubtagokkal a Budai Várban.  Ez az esemény kiváló lehetőség volt arra, hogy kezdő fotós tagjaink átültethessék a gyakorlatba a Pillanatvadász alapozó fotótanfolyamon tanultakat. A séta remek hangulatban telt és szuper volt látni, hogy mindenki mennyire lelkesen fotózott, gyakorolt, kapcsolódott a többiekkel.

A szakmai programot Törő Balázs (@eyes.of.worldsállította össze és a sétán a klub alapítója, Ihász Ingrid (DreamWorld Photography) is részt vett. Ez a gyakorlati lehetőség segített a házi feladatok elkészítésében is, amelyekre élő adásban adunk visszajelzést.

Mutatunk néhány fotót és werk képet, amely a sétán készült.

A képekért köszönet:

• Balázs Ibolya