Bemutatjuk Kattanj Kirát, a Kattanjki Klub kabalaállatát

Végre megmutathatjuk az utóbbi idők kedvenc projektjét! Ő Kattanj Kira, a Kattanjki Klub kabalaállata. Neked hogy tetszik?

A videóban Ingrid elmondja, pontosan hogyan készült. Rettentő büszkék vagyunk rá!

Kirát nem lehet csak úgy megvásárolni, őt ki kell érdemelni. Éppen ezért csak Kattanjki Klubtagoknak lehet. Legfőképpen a kihívásainkon való részvétellel szerezhető meg, de akár a házi feladatok elkészítésével vagy a klubtagok számára nyújtott egyedi segítséggel is. Természetesen a klub mentorainak is jár!

Nemrég leszállt egy Kira raj a Fotoplus üzleteiben, így akinek jár, akár a budai, akár a pécsi üzletben át tudja venni.

Neked már van Kirád? Mutasd meg, hogyan kalandozik! A videóban és az alábbi képeken láthasz is rá pár példát, hogyan lépett akcióba a kis baglyunk.

Szívesen csatlakoznál a klubhoz? Nézd meg a nyitó oldalon, hogy nyitva vagyunk-e. Ha nem, akkor se csüggedj, a várólistára mindig tudsz jelentkezni és azonnal szólunk, ha megnyitnak a kapuk!