Balog-Hegyi Mariann: “Rögtön tudtam, hogy ott akarok lenni”

“Amikor hallottam a Kattanjki Klubról, rögtön tudtam, hogy ott akarok lenni. A klub sokkal profibb, több, mint amit előzetesen elképzeltem és nagyon örülök, hogy beléptem.”

Köszönjük Balog-Hegyi Mariannak, hogy Kattanjki Klubtagként megosztotta bemutatkozását és véleményét arról, hogy mit is jelent számára a fotózás és klubtagság.

“2021-ben kezdtem foglalkozni a fotózással egy Facebookos kihívás kapcsán. Akkor kezdtem el ismerkedni egyáltalán az alapfogalmakkal, sok mindent tanultam azóta. A fotózás nekem önkifejezési forma, alapvetően az alkotás vágya motivál.

Kicsit mindenhonnan kilógok, nem vagyok sem természet-, sem portréfotós, – igaz, fotósnak sem nevezném magam -, inkább történeteket, hangulatokat szeretnék megmutatni. A legnagyobb nehézség a számomra az élesség beállítás, még autófókusszal is, mert sajnos a látásom minden irányban hagy némi kivánnivalót maga után, de nagyon igyekszem.

Amikor hallottam a Kattanjki Klubról, rögtön tudtam, hogy ott akarok lenni. Főleg Ingrid munkássága vonzott, illetve maga a portréfotózás, ami még nem nagyon fekszik nekem. A klub sokkal profibb,több, mint amit előzetesen elképzeltem és nagyon örülök, hogy beléptem, mert látom, hogy rettentően sokat kell még tanulnom. Úgy érzem, jó helyen vagyok, még ha lassabb is a haladásom, mint ahogy azt magamtól vártam.”

Balog-Hegyi Mariann, a “mozgás” kihívás nyertese a Kattanjki Klubban

Szeretnél te is ehhez a közösséghez tartozni? Várunk szeretettel!

2024. jan. 25-én éjfélig vagyunk nyitva, utána indul a kezdő fotótanfolyam, ahol közösen haladunk!