A Csobbanás kihívásunk nyertes fotói

Most már valóban kijelenthetjük, itt van a nyár!  Ebben a nagy melegben pedig még inkább jól esett nézni Klubtagjaink csobbanós fotóit. Volt itt minden: jeges italok, strand, homokos vízpart, gyönyörű vízesések.

A témánk a “csobbanás” volt, a győztes fotót Hebők Antal készítette, gratulálunk!

Tudtad, hogy a Kattanjki Klubban 2 hetente fotós kihívások zajlanak, amelyek témáját az előző kihívás nyertese jelöli ki?

A nyertest az elismerés mellett egy 10.000 Ft értékű Fotoplus vásárlási utalvánnyal és egy Kattanj Kira plüssfigurával is jutalmazzuk.

Íme néhány lenyűgöző fotó a klubtagjainktól, melyet erre a kihívásra küldtek be:

A Minta kihívásunk nyertes fotói

Újabb kihívás ért véget, amelyben olyan képeket küldhettek be Klubtagjaink, amelyen a mesterséges, vagy a természet által kirajzolódott formáké volt a főszerep.  A témánk a