4. KATTANJKI FOTÓPÁLYÁZAT

Mesélő képkockák

Pályázz a kedvenc fotóiddal akár 4 kategóriában és a szakmai elismerés mellett 679.000 Ft összértékű nyereményekkel is gazdagodhatsz!

A nevezés lezárult.

Kattanjki Fotópályázat

Mi mindent

nyerhetsz?

A nyeremények összértéke 679.000 Ft.

Kattanjki Fotópályázat nyeremények - Fotoplus - Szoftver.hu - Wacom

A Kattanjki Fotópályázat jelentkezési határideje 2024. május 5., 20:00 óra, már csak:

nap
óra
perc
mp

Milyen képekkel nevezhetsz?

A Kattanjki Fotópályázatra az alábbi 4 témában várunk fotókat:

Kattanjki Fotópályázat kategóriák

Szakmai elismerés

Értékes nyeremények

Hasznos tippek

Támogató közösség

A pályázatra összesen 1 db képet tölthetsz fel (NEM témánként 1 db-ot, hanem összesen 1 db-ot).

Ha Kattanjki Klubtagsággal rendelkezel, akkor összesen 4 db-ot. Természetesen utóbbi esetben sem muszáj mindegyik kategóriában indulnod és az elbírálásnak nem szempontja a klubtagság.

A pályázatra csak saját fotóval lehet nevezni! Csak olyan kép tölthető fel, ahol a képen szereplő személy, illetve törvényes képviselője hozzájárult ehhez a felhasználáshoz. Ennek biztosítása a pályázó felelőssége! A teljes Nevezési feltételekért kattints ide.

Kik a zsűri tagjai?

A Kattanjki Fotópályázat szakmai zsűrije:

Kattints a gombra az INGYENES jelentkezéshez!

Ki szervezi a fotópályázatot?

Kattanjki Klub

A Kattanjki Klub egy közösség és fotótanfolyam elsősorban online formában azoknak a hobbi- és profi fotósoknak, akik a legszebb pillanatokat minőségi fényképeken szeretnék megörökíteni és a fotózással “kattannak ki” a hétköznapokból.

Hogyan jelentkezhetsz?

Add meg a keresztneved és email címed az oldal tetején található űrlapon és emailben küldjük a további részleteket!